<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 30. 03. 2019
Svůdná chacha - rychle, hbitě a sexy

event sobota 30. 03. | 13:30
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková

250

Svůdná chacha - rychle, hbitě a sexy

O kurzu

Kdy jste naposledy tančily cha chu? Včera? Minulý týden? V tanečních? Ať tak či tak, je jistě na čase si ji zase připomenout, ale tentokrát jinak než v tanečních.
Co bude stejné? Pořád jde o jeden a tentýž tanec.
Co bude jiné? Budeme tančit sólo a nebudeme dělat jen kroky, ale zaměříme se také na techniku a celkový projev vaší osobnosti. Zaměříme se na vyjádření ženskosti prostřednictvím tohoto úžasného latinsko-amerického tance.
Věděli jste, že 90% písniček v rádiích mají cha chový rytmus? Stejně tak skladby na diskotekách. Co jiného tedy využít při jakékoli párty, než taneční vazbu, kterou se zde společně naučíme? Na všechny se moc těší Nikol.

 

Zapojte se s námi do akce Come Together 29. - 31. 3. 2019!

Lady latin dance

Sólo pro královnu parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do pětice latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout sama. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinsko-americké tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe + salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora