<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Párové společenské tance: Středně pokročilí

Párové společenské tance: Středně pokročilí

(NB61076, pravidelná výuka, začátek: 30. 9. 2019, konec: 16. 12. 2019)

Zdokonalte se v umění společenského tance, vypilujte techniku, naučte se nové kroky a variace. Kurz se věnuje latinskoamerickým i standardním tancům. Naučíme se tance jako chacha, rumba, jive, waltz, tango, quickstep, valčík, polka, samba, blues a třeba i další. INFORMACE: Cena kurzu je za 1 osobu! Tanečnice a tanečník, kteří… (pokračování níže)

pondělí 25. 11. | 19:00
60 minut

Lucie Hebedová Josef Houser
Lucie Hebedová, Josef Houser
1 390 Kč

505

Párové společenské tance: Středně pokročilí O kurzu

Párové společenské tance

Zdokonalte se v umění společenského tance, vypilujte techniku, naučte se nové kroky a variace. 
Kurz se věnuje latinskoamerickým i standardním tancům.

Naučíme se tance jako chacha, rumba, jive, waltz, tango, quickstep, valčík, polka, samba, blues a třeba i další.

INFORMACE: Cena kurzu je za 1 osobu! Tanečnice a tanečník, kteří tvoří pár, se přihlašují každý sám za sebe.

Become the king of the dance floor, learn and improve your social dance skills, improve your dance leadership techniques, learn new footwork and variations.
The course will be devoted to Latin-American and standard dances: cha-cha,rumba,jive waltz,tango,quickstep,waltz, polka, samba, blues and some others.

Information: Course price is for one person! Male and female dancers are enrolled separately.

Co s sebou?

Pro tanečnice: Doporučujeme kratší sukni ke kolenům nebo nad kolena. Skvělé jsou různé druhy delších topů pod pánev a legíny. Měkké a příjemné botky s podpatkem do 8 cm výšky (nikoli jehly). Nedoporučujeme tenisky, ponožky nebo boty s tuhou podrážkou. Někteří lektoři doporučují i boty s klouzavou podrážkou bez podpatků pro lepší zvládnutí techniky nášlapů, proto doporučujeme se na lekci poradit s lektorem.
Pro tanečníky: Doporučuji pohodlné, společenské, vycházkové kalhoty, dlouhé, ne džíny. Tričko s krátkým či dlouhým rukávem, pohodlná košile a pohodlné společenské boty, nevhodné jsou tenisky.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Lucie Hebedová

Lucie Hebedová

Vzkaz pro klienty Krásný den přeji a tímto bych vás chtěla pozvat na své kurzy, něco nového se naučit, pobavit se a užít si radost z pohybu. Moje jméno je Lucie Hebedová a narodila jsem se 3. 9. 1982 v Brně. Tanec je součástí mé bytosti a ráda vám předám vše co dovedu. Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce Posledním stylem,…

Více na profilu lektora
Josef Houser

Josef Houser

Vzkaz pro klienty Dobrý den všem, jsem Pepa Houser a rád vás všechny uvidím na svých lekcích. Tanec je součástí našeho života od nepaměti. Pojďme se tedy něco málo naučit i my... Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce - od 2010 - swing a příbuzné tance, zejména na taneční scéně v Brně - 2003 - 2006 - Flamenco pod vedením…

Více na profilu lektora