Centrum Tance logo
Latin dance sólo: Pokročilí

Latin dance sólo: Pokročilí

(NB65825, pravidelná výuka, začátek: 25. 2. 2020, konec: 30. 6. 2020)

Sólo pro královnu či krále parketu …Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s… (pokračování níže)

úterý 14. 04. | 19:00
60 minut

Vlaďka Matoušková
Vlaďka Matoušková
2 390 Kč

1 510

Latin dance sólo: Pokročilí O kurzu

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme sukni nebo šaty, které rafinovaně dotvoří pohyb. Možné jsou i legíny a uplý top či body. Důležitá je obuv - není nutné mít boty na podpatku. Můžete si pořídit speciální obuv na latinu, ale stačí boty na/bez podpatku s měkčí podrážkou, abyste mohly pohodlně propnout špičky. Ujistěte se, že podpatky nemají ostré hrany nebo hřebík zespodu. Pokud ano, prosíme o použití chráničů na podpatky. Nedoporučujeme tancovat naboso.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Vlaďka Matoušková

Vlaďka Matoušková

Motto: Když už nemůžeš - můžeš ještě 3x tolik! Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce 2008  - Kvalifikační studium pro porotce a trenéry II. třídy, Univerzita Palackého v Olomouci Certifikát: Porotce II. třídy, Trenér II. třídy 2006 Certifikát: Vědecký základ sportovního tréninku, Masarykova univerzita / Certifikát:…

Více na profilu lektora