Centrum Tance logo
Začíná 15. 09. 2021
Latino Fit & Body Balance

Latino Fit & Body Balance

(NB73704, pravidelný kurz, začátek: 15. 9. 2021, konec: 15. 12. 2021)

Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem a nechte se pohltit exotickou hudbou!  Lekce Latino Fit je založena na jednoduchých tanečních variacích, báječné náladě na lekcích podpořené skvělou hudbou. Je taneční droga, při které dostanete endorfíny do extáze.  V lekci se střídá svižná část s pomalou, což napomáhá ke spalování tuků… (pokračování níže)

středa 15. 09. | 18:00
60 minut

Marika Schrimpel
Marika Schrimpel

1 890 Kč

Latino Fit & Body Balance O kurzu

Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem a nechte se pohltit exotickou hudbou! 

Lekce Latino Fit je založena na jednoduchých tanečních variacích, báječné náladě na lekcích podpořené skvělou hudbou. Je taneční droga, při které dostanete endorfíny do extáze. 

V lekci se střídá svižná část s pomalou, což napomáhá ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

Čeká vás salsa, merengue, cumbie, bachata, regeaton, kuduro, salsaton, jive, samba axé a na závěr lekce Body Balance nebo PortDeBras.

Bavte se. Spalujte. Užijte si každou minutu.

Latino fitness

Mít krásné křivky, přirozené a správné držení těly, posílit svaly, ladně se pohybovat, nechat se unášet hudbou a přitom se cítit jako královna parketu ...

Lekce je koncipována jako fitness lekce, jejímž cílem je udržení kondice, zpevnění a tvarování postavy pomocí oblíbených latinskoamerických rytmů.

Věřte, že při spalování kalorií můžete koketovat v rytmu cha-chi, smyslně se protahovat při milostné rumbě, dát švih nožkám v hravém jivu, hýřit energií v rytmu samby a popustit uzdu svému temperamentu při paso doble.

Jednoduché variace vám nabudí endorfiny, které vám dopomohou ke šťastné tváři s úsměvem. Taneční technika a body moving se postarají o vaši vysněnou figuru.

Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem a nechte se pohltit exotickou hudbou!

 

 

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme tančit v pohodlném oblečení, které umožňuje volný pohyb. Po začátek jsou vhodné legíny, tričko nebo top, krátká sukýnka. Jako obuv doporučujeme sportovní taneční obuv s odpruženou podrážkou.

Marika Schrimpel

Marika Schrimpel

Tanci se věnuji od svých 6 let, nedříve to byl do 14 let balet, po té Latina a Standard, následně na to jsem se začala věnovat vedení lekcí TAE-BO, které jsem vedla 8 let. Poté jsem si udělala licenci na Zumbu, Port de Bras, Power Strech a Fitness trenér Body and Mind. Před cca 14 lety jsem s pár kamarády založila Salsovou komunitu v Brně, kdy…

Více na profilu lektora