Centrum Tance logo
Začíná 13. 12. 2021
Párové společenské tance

Párové společenské tance

(NB76341, otevřená lekce, začátek: 13. 12. 2021, konec: 13. 12. 2021)

Zdokonalte se v umění společenského tance, vypilujte techniku, naučte se nové kroky a variace. Kurz se věnuje latinskoamerickým i standardním tancům. Naučíme se tance jako chacha, rumba, jive, waltz, tango, quickstep, valčík, polka, samba, blues a třeba i další. INFORMACE: Cena kurzu je za 1 osobu! Tanečnice a tanečník, kteří… (pokračování níže)

pondělí 13. 12. | 18:00
60 minut

Lucie Hebedová Josef Houser
Lucie Hebedová, Josef Houser

150 Kč

Párové společenské tance O kurzu

Párové společenské tance

Zdokonalte se v umění společenského tance, vypilujte techniku, naučte se nové kroky a variace. 
Kurz se věnuje latinskoamerickým i standardním tancům.

Naučíme se tance jako chacha, rumba, jive, waltz, tango, quickstep, valčík, polka, samba, blues a třeba i další.

INFORMACE: Cena kurzu je za 1 osobu! Tanečnice a tanečník, kteří tvoří pár, se přihlašují každý sám za sebe.

Become the king of the dance floor, learn and improve your social dance skills, improve your dance leadership techniques, learn new footwork and variations.
The course will be devoted to Latin-American and standard dances: cha-cha,rumba,jive waltz,tango,quickstep,waltz, polka, samba, blues and some others.

Information: Course price is for one person! Male and female dancers are enrolled separately.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Pro tanečnice: Doporučujeme  pohodlné oblečení (sukni, šaty, delší top+ legíny, apod.), měkké a pohodlné botky bez podpatku nebo s nízkým podpatkem. Boty jen nesmí zanechávat stopy na podlaze.
Pro tanečníky: Doporučujeme pohodlné kalhoty, tričko / košile a pohodlné společenské boty. Boty jen nesmí zanechávat stopy na podlaze.

Lucie Hebedová

Lucie Hebedová

Vzkaz pro klienty Krásný den přeji a tímto bych vás chtěla pozvat na své kurzy, něco nového se naučit, pobavit se a užít si radost z pohybu. Moje jméno je Lucie Hebedová a narodila jsem se 3. 9. 1982 v Brně. Tanec je součástí mé bytosti a ráda vám předám vše co dovedu. Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce Posledním stylem,…

Více na profilu lektora
Josef Houser

Josef Houser

Vzkaz pro klienty Dobrý den všem, jsem Pepa Houser a rád vás všechny uvidím na svých lekcích. Tanec je součástí našeho života od nepaměti. Pojďme se tedy něco málo naučit i my... Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce - od 2010 - swing a příbuzné tance, zejména na taneční scéně v Brně - 2003 - 2006 - Flamenco pod vedením…

Více na profilu lektora