Centrum Tance logo
Latino pop dance

Latino pop dance

(NB78645, pravidelný kurz, začátek: 14. 9. 2022, konec: 14. 12. 2022)

Latino Pop Dance je hodina plná energie a rytmických pohybů s latinskoamerickými prvky z různých tanců na moderní populární hudbu. Je určená především ženám, které se chtějí zbavit celodenního stresu a díky tomu, že se při latinských tancích zapojuje celé tělo, dopomůže jim k vysnívané postavě. Taneční hodina Latino Pop Dance… (pokračování níže)

středa 05. 10. | 19:00
60 minut

Vlaďka Štovčíková
Vlaďka Štovčíková
1 890 Kč

1 600 Kč

Latino pop dance O kurzu

Latino Pop Dance je hodina plná energie a rytmických pohybů s latinskoamerickými prvky z různých tanců na moderní populární hudbu. Je určená především ženám, které se chtějí zbavit celodenního stresu a díky tomu, že se při latinských tancích zapojuje celé tělo, dopomůže jim k vysnívané postavě. Taneční hodina Latino Pop Dance není párová a tím Vás ušetříme starostí s přesvědčováním Vašeho partnera, aby musel tancovat s Vámi :-)

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme tančit v pohodlném oblečení, které umožňuje volný pohyb. Po začátek jsou vhodné legíny, tričko nebo top, krátká sukýnka. Jako obuv doporučujeme sportovní taneční obuv s odpruženou podrážkou.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Vlaďka Štovčíková

Vlaďka Štovčíková

Motto: Když už nemůžeš - můžeš ještě 3x tolik! Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce 2008  - Kvalifikační studium pro porotce a trenéry II. třídy, Univerzita Palackého v Olomouci Certifikát: Porotce II. třídy, Trenér II. třídy 2006 Certifikát: Vědecký základ sportovního tréninku, Masarykova univerzita / Certifikát:…

Více na profilu lektora