Centrum Tance logo
Začíná 10. 08. 2022
Latino Pop Dance

Latino Pop Dance

(NB78676, otevřená lekce, začátek: 10. 8. 2022, konec: 10. 8. 2022)

Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Latino pop dance je hodina plná energie a rytmických pohybů s latinskoamerickými prvky z různých tanců jako je rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe, salsa a další.. Tančí se na moderní populární hudbu. Lekce je určená především ženám. Díky zapojení celého… (pokračování níže)

středa 10. 08. | 19:00
60 minut

Vlaďka Štovčíková
Vlaďka Štovčíková

150 Kč

Latino Pop Dance O kurzu

Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo?
Latino pop dance
je hodina plná energie a rytmických pohybů s latinskoamerickými prvky z různých tanců jako je rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe, salsa a další.. Tančí se na moderní populární hudbu. 
Lekce je určená především ženám. Díky zapojení celého těla v latinských tancích získáte i vysněnou postavu. 
Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje, rozvíjí a zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.
Taneční hodina Latino pop dance není párová a tím Vás ušetříme starostí s přesvědčováním Vašeho partnera, aby musel tancovat s Vámi :-)

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko/tričko a sukně či legíny.

Vlaďka Štovčíková

Vlaďka Štovčíková

Motto: Když už nemůžeš - můžeš ještě 3x tolik! Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce 2008  - Kvalifikační studium pro porotce a trenéry II. třídy, Univerzita Palackého v Olomouci Certifikát: Porotce II. třídy, Trenér II. třídy 2006 Certifikát: Vědecký základ sportovního tréninku, Masarykova univerzita / Certifikát:…

Více na profilu lektora