Centrum Tance logo
Latin dance - pravidelný kurzy (soukromé skupiny)

Latin dance - pravidelný kurzy (soukromé skupiny)

(NI71074, pravidelný kurz online (soukromé skupiny), čtvrtky 17:45-19:00)

Skupina na pátečním kurzu latiny je už poměrně ustálená, ale nové odvážné tváře jsou vítány. Kurz bude fungovat nyní již čtvrtým rokem, takže určitě není vhodný pro začátečníky a začátečnice, pro představu se můžete podívat na video z našeho posledního vystoupení.  V následujícím semestru nás čeká choreografie na italské písně… (pokračování níže)

pátek 14. 05. | 16:00
90 minut

Online lekce
Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
3 490 Kč

1 745 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.
Latin dance - pravidelný kurzy (soukromé skupiny) O kurzu

Skupina na pátečním kurzu latiny je už poměrně ustálená, ale nové odvážné tváře jsou vítány. Kurz bude fungovat nyní již čtvrtým rokem, takže určitě není vhodný pro začátečníky a začátečnice, pro představu se můžete podívat na video z našeho posledního vystoupení

V následujícím semestru nás čeká choreografie na italské písně s názvem Viva Italia. S choreografií jsme začaly už na jaře během karantény, ale nemusíte se bát, vše budeme postupně opakovat, ladit, pilovat, takže kroky je určitě možné dohnat a případně máme i výuková videa.

V kurzu pilujeme choreografii, v níž se učíme nové kroky a ladíme technické poznatky. K tomu je samozřejmě potřeba i výraz a prožitek. Během semestru jsou naplánovaná vystoupení, která nejsou povinná, ale i na nich nové členky a členy vítáme. Na všechny známé a případně i nové tváře se už teď moc těším. Nikol

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Pravidelný kurz online (soukromé skupiny)

Online lekce se koná v soukromé skupině na Facebooku. VÝHODA! Online lekce máte k dispozici po celou dobu trvání kurzu/fungování skupiny. Po úhradě lekce (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) nebo rezervací lekce přes permanentku se ve vašem osobním profilu objeví prolink na lekci. Do soukromé skupiny vás lektor zařadí dle postupu, který popisuje videonávod.

Jednoduchý postup:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
Přejeme příjemný zážitek.

Nutnost: K tomu, abyste se dostali na Facebook potřebujete mít registraci na Facebooku, nic víc, nic neinstalujete, nic nestahujete.

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora