Centrum Tance logo
Latin dance - pravidelný kurzy (soukromé skupiny)

Latin dance - pravidelný kurzy (soukromé skupiny)

(NI71082, pravidelný kurz online (soukromé skupiny), čtvrtky 17:45-19:00)

Toto taneční seskupení si říká Diversión y Don Pablo. Kurz běží již čtvrtým rokem (aspoň myslím) a složení v rámci kurzu je už poměrně ustálené, ale pokud jste pokročilá tanečnice nebo tanečník, pokud se chcete dozvědět něco z techniky latinskoamerických tanců a zároveň se naučit choreografie, s nimiž se dá vystupovat, jste… (pokračování níže)

čtvrtek 13. 05. | 17:45
75 minut

Online lekce
Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
3 490 Kč

1 540 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.
Latin dance - pravidelný kurzy (soukromé skupiny) O kurzu

Toto taneční seskupení si říká Diversión y Don Pablo. Kurz běží již čtvrtým rokem (aspoň myslím) a složení v rámci kurzu je už poměrně ustálené, ale pokud jste pokročilá tanečnice nebo tanečník, pokud se chcete dozvědět něco z techniky latinskoamerických tanců a zároveň se naučit choreografie, s nimiž se dá vystupovat, jste vítáni. Semestr je vždy zakončen vystoupením, které ale není povinné a kurzu se můžete účastnit i bez této ambice. V minulém semestru jsme „postavili“ choreografii na téma Geisha, v níž budeme na podzim pokračovat. Nemusíte se bát, že nebudete stíhat. Vše projedeme pomalu a od začátku, abychom kroky pořádně vypilovali a krom toho máme z koronavirových „prázdnin“ i výuková videa, podle nichž si můžete případně cokoli zopakovat doma.

Video z našeho posledního vystoupení – choreografie s názvem Shopping 

Nebojte se mezi nás, na „staré“ i „nové“ tváře už se teď moc těším. Nikol

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Pravidelný kurz online (soukromé skupiny)

Online lekce se koná v soukromé skupině na Facebooku. VÝHODA! Online lekce máte k dispozici po celou dobu trvání kurzu/fungování skupiny. Po úhradě lekce (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) nebo rezervací lekce přes permanentku se ve vašem osobním profilu objeví prolink na lekci. Do soukromé skupiny vás lektor zařadí dle postupu, který popisuje videonávod.

Jednoduchý postup:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
Přejeme příjemný zážitek.

Nutnost: K tomu, abyste se dostali na Facebook potřebujete mít registraci na Facebooku, nic víc, nic neinstalujete, nic nestahujete.

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora