<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Lady latin dance: PASO DOBLE

Kirill Putryk
Kirill Putryk

250

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Lady latin dance: PASO DOBLE

O kurzu

Staňte se vášnivou tanečnicí, buďte rudou muletou při vášnivém španělském paso doble. Úžasný tanečník a lektor Kirill Putryk vám ukáže, jak na to. Naučíme se krokové variace a kombinace, vysvětlíme si taneční techniku, začneme se věnovat rytmice, pomalu zapojíme body moving a zbyde dostatek času pro osvojení variací.

Latin dance

LADY LATIN DANCE 

Sólo pro královnu parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do pětice latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout sama. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinsko-americké tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe + salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhlalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny. Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou letní šaty, nebo tílko a sukně.

Kirill Putryk

Kirill Putryk

Život je tanec. Naučte se vyjadřovat tancem.  Přijďte na lekce pod mým vedením a zjistěte více o sobě a o tom, jak se můžete hýbat. Díky tomu, že mám za sebou úspěšnou aktivní kariéru v latinsko-amerických i standartních tancích vím, jak tančit přirozeně a sebevědomě. Mějte svoje tělo pod kontrolou a užívejte si pohyb jako takový.  Po půlroční…

Více na profilu lektora