<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Vášnivé tango

event úterý 19. 02. | 18:00
75 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
2 250 Kč

1 125

Vášnivé tango

O kurzu

Přijďte v sobě probudit vášnivou, svůdnou ženu, která to rozbalí v tangovém rytmu u židle, na židli, vedle židle či nad židlí ... a také BEZ židle.

Kurz Tanga se židlí je reakcí na přání mých kurzistek. V kurzu se budeme věnovat tangu v kombinaci s latinskoamerickými a flirtovými prvky. Celý kurz bude zakončen vystoupením. Vystoupení není povinné a na kurzu jsou vítáni i tangové nadšenkyně, které si chtějí zatančit jen tak pro radost.

Vystoupení je tentokrát 24. 2. 2019, proto se v rámci tohoto kurzu věnujeme ještě choreografii z kurzu předchozího. Nové přírůstky rády přivítáme od 26. 2. 2019.

Lady latin dance

Sólo pro královnu parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do pětice latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout sama. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinsko-americké tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe + salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora