<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 03. 09. 2019
Vášnivé tango

Vášnivé tango

(NP61833, otevřená lekce, začátek: 3. 9. 2019, konec: 3. 9. 2019)

Přijďte v sobě probudit vášnivou, svůdnou ženu, která to rozbalí v tangovém rytmu u židle, na židli, vedle židle či nad židlí .. a také BEZ židle. Jednosemestrální kurz Tanga se židlí je reakcí na přání mých kurzistek. V kurzu se budeme věnovat tangu v kombinaci s latinsko-americkými a flirtovými prvky. Celý kurz bude zakončen… (pokračování níže)

úterý 03. 09. | 18:30
75 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková

250

Vášnivé tango O kurzu

Přijďte v sobě probudit vášnivou, svůdnou ženu, která to rozbalí v tangovém rytmu u židle, na židli, vedle židle či nad židlí .. a také BEZ židle.

Jednosemestrální kurz Tanga se židlí je reakcí na přání mých kurzistek. V kurzu se budeme věnovat tangu v kombinaci s latinsko-americkými a flirtovými prvky. Celý kurz bude zakončen vystoupením na závěr semestru.

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora