<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 26. 11. 2019
Choreography Openclass

Choreography Openclass

(NP65062, otevřená lekce, začátek: 26. 11. 2019, konec: 26. 11. 2019)

Chcete tančit: odreagovat se, zamakat si nebo se prostě nechat pohltit latinskoamerickými rytmy? Nejste si jisti, zda budete moci chodit každý týden pravidelně a bojíte se, zda byste zvládli kurz přísně navazující na sebe? Potom jsou tyto otevřené lekce právě pro vás! Každou lekci nás totiž bude čekat úplně nová choreografie! … (pokračování níže)

úterý 26. 11. | 20:15
75 minut

Mexo
Mexo

200

Choreography Openclass O kurzu

Chcete tančit: odreagovat se, zamakat si nebo se prostě nechat pohltit latinskoamerickými rytmy? Nejste si jisti, zda budete moci chodit každý týden pravidelně a bojíte se, zda byste zvládli kurz přísně navazující na sebe? Potom jsou tyto otevřené lekce právě pro vás!

Každou lekci nás totiž bude čekat úplně nová choreografie!

Nebudeme se stále zaměřovat jen na jednotlivé tance jako jsou samba, rumba, cha-cha, paso doble a jive; někdy si vybereme třeba zajímavou hudbu a v té prostřídáme hned několik tanců naráz. 

Obtížnost: velmi doporučujeme zvládat základní techniku, protože i když z lekce nikoho nevyhazujeme, mohou být některé choreografie náročnější. Ale i zde platí: Neuspěje pouze ten, kdo se vzdá.

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Oblečení: jakékoliv, které vám je pohodlné. Příliš nedoporučujeme džíny, protože se v nich hůře pohybuje, ale i to se dá nakonec zvládnout.. kde je vůle, tam je cesta.

Obuv: ideálně taneční (tedy s koženou podrážkou), ale postačí jakákoliv, která není přímo protiskluzová.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Mexo

Mexo

Jako milovník bojových umění, která dělal aktivně 5 let, nechtěl mít s tancem a věcmi okolo nic společného. Přesto v roce 2001 podlehl nátlaku spolužáků a neochotně se zapsal do tanečních. Když taneční kurzy končily, uvědomil si, že mu tanec chybí a v r. 2002 začal tančit v pražském sportovně tanečním klubu, kde se mj. setkal s Eduardem Zubákem,…

Více na profilu lektora