Centrum Tance
Skupina KROKSEMKROKTAM

Skupina KROKSEMKROKTAM

(NP65444, taneční skupina, začátek: 7. 1. 2020, konec: 24. 3. 2020)

Taneční skupina je uzavřená a lze do ní přistoupit pouze se souhlasem vedoucí lektorky. Informujte se mailem, telefonicky nebo osobně na recepci. Noví členové mohou být zapojeni v případě, že obstojí v konkurzu do taneční skupiny. Konkurz lze domluvit individuálně, pokud není vypsán veřejně. Taneční skupina Kroksemkroktam se… (pokračování níže)

úterý 18. 02. | 19:30
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
2 990 Kč

1 000

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.

Skupina KROKSEMKROKTAM O kurzu

Taneční skupina je uzavřená a lze do ní přistoupit pouze se souhlasem vedoucí lektorky. Informujte se mailem, telefonicky nebo osobně na recepci. Noví členové mohou být zapojeni v případě, že obstojí v konkurzu do taneční skupiny. Konkurz lze domluvit individuálně, pokud není vypsán veřejně.

Taneční skupina Kroksemkroktam se již 10 let věnuje tanečnímu stylu lady latin dance a občas taky lady standard dance. (choreografie možné najít na youtube.com) V tomto kurzu navážeme na dlouholetou spolupráci spoustou dřiny, krve, potu a slz. Slzy budou od smíchu samozřejmě. ;)

Na svou starou známou bandu už se moc těší Nikol.

Uzavřená skupina. Zde si nelze nahrazovat zameškané lekce. 

 

 

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora