Centrum Tance logo
Latin dance sólo variace

Latin dance sólo variace

(NP65451, pravidelná výuka, začátek: 24. 2. 2020, konec: 29. 6. 2020)

Sólo pro královnu či krále parketu …Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s… (pokračování níže)

pondělí 20. 04. | 17:00
60 minut

David Jodl
David Jodl
2 990 Kč

1 830

Latin dance sólo variace O kurzu

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

David Jodl

David Jodl

K tanci jsem přišel ve svých 13 letech a tento krásný sport spojený s uměním mne zaujal natolik, že jsem se rozhodl věnovat nejen rekreačně, ale i soutěžně. Postupem času se tanec začal stávat stylem mého života a to samé se snažím probudit i v našich klientech na svých lekcích, popřípadě příjemně vyplnit jejich volný čas zdravým pohybem.  …

Více na profilu lektora