Centrum Tance logo
Latin dance sólo: Mírně pokročilí a výše

Latin dance sólo: Mírně pokročilí a výše

(NP65675, pravidelná výuka, začátek: 20. 2. 2020, konec: 2. 7. 2020)

Navážeme na předchozí semestr, kdy jste si prošly základy jednotlivých tanců  a probrali i základní techniku a variace samba, cha-cha, rumba, paso doble a jive. Budeme pokračovat v technice, zdokonalíme práci paží, vnímání hudby, občas zavítáme do lehké improvizace. Po domluvě se skupinou je na konci semestru možné vystoupení.… (pokračování níže)

čtvrtek 11. 06. | 09:00
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
2 990 Kč

1 000 Kč

Latin dance sólo: Mírně pokročilí a výše O kurzu

Navážeme na předchozí semestr, kdy jste si prošly základy jednotlivých tanců  a probrali i základní techniku a variace samba, cha-cha, rumba, paso doble a jive. Budeme pokračovat v technice, zdokonalíme práci paží, vnímání hudby, občas zavítáme do lehké improvizace.

Po domluvě se skupinou je na konci semestru možné vystoupení. Pokud jste absolvovaly jiný kurz latinskoamerických tanců, nemusíte se bát, klidně se k nám přidejte, najdeme společný jazyk.

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora