Centrum Tance
Začíná 08. 02. 2020
3x stejně, 3x jinak

3x stejně, 3x jinak

(NP65742, speciál, začátek: 8. 2. 2020, konec: 8. 2. 2020)

3x stejně, 3x jinak Hvězda Star Dance - tanečník, choreograf Eduard Zubák v Centru Tance.Jedinečná příležitost podělit se s tímto výjimečným lektorem o jeho taneční zkušenosti.   Experimentální taneční workshop, který vám ukáže, že “tanec je jen jeden”. Na tomto workshopu se setkáte se 3 lektory, 3 úhly pohledu na tanec. … (pokračování níže)

sobota 08. 02. | 11:00
180 minut

Nikol Mikesková Eduard Zubák Mexo
Nikol Mikesková, Eduard Zubák, Mexo

1 290

3x stejně, 3x jinak O kurzu

3x stejně, 3x jinak

Hvězda Star Dance - tanečník, choreograf Eduard Zubák v Centru Tance.
Jedinečná příležitost podělit se s tímto výjimečným lektorem o jeho taneční zkušenosti.

 

Experimentální taneční workshop, který vám ukáže, že “tanec je jen jeden”.

Na tomto workshopu se setkáte se 3 lektory, 3 úhly pohledu na tanec.

Občas se setkáváme s otázkami typu: “jiný trenér řekl, že tuhle figuru mám tančit technicky/rytmicky/vyjádřením úplně jinak, znamená to, že se musím všechno přeučit?”
Na workshopu 3x stejně, 3x jinak pochopíte, že (a proč) nemusíte!
…každý tanec totiž vzniká ze stejných principů.

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora
Eduard Zubák

Eduard Zubák

Kdo je Eduard Zubák? TOP tanečník (a choreograf) flamenka a argentinského tanga Mistr republiky profesionálů v latinskoamerických tancích pro rok 2006 Vicemistr republiky v salse 2001 Finalista MČR 10 tanců 1999 Trenér 1. třídy, choreograf Stardance, a mnoha českých celebrit (spolupracoval s Lucií Bílou, Jiřím Kornem, Helenou Vondráčkovou) …

Více na profilu lektora
Mexo

Mexo

Jako milovník bojových umění, která dělal aktivně 5 let, nechtěl mít s tancem a věcmi okolo nic společného. Přesto v roce 2001 podlehl nátlaku spolužáků a neochotně se zapsal do tanečních. Když taneční kurzy končily, uvědomil si, že mu tanec chybí a v r. 2002 začal tančit v pražském sportovně tanečním klubu, kde se mj. setkal s Eduardem Zubákem,…

Více na profilu lektora