Centrum Tance logo
Latin dance sólo: Středně pokročilí

Latin dance sólo: Středně pokročilí

(NP66480, pravidelná výuka, začátek: 3. 4. 2020, konec: 26. 6. 2020)

Latinskoamerické tance jsou tanci párovými. Kurz je však určen pro sólové tanečnice a tanečníky, kteří chtějí poznat, jak se tančí: cha-cha, rumba, samba, jive a paso doble sólově. Kurz běží již několikátý semestr a je zde poměrně stálý kolektiv. Určitě vítáme nové přírůstky, ale nejlépe tanečnice a tanečníky, které/kteří již… (pokračování níže)

pátek 17. 04. | 16:00
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
2 490 Kč

2 245

Latin dance sólo: Středně pokročilí O kurzu

Latinskoamerické tance jsou tanci párovými. Kurz je však určen pro sólové tanečnice a tanečníky, kteří chtějí poznat, jak se tančí: cha-cha, rumba, samba, jive a paso doble sólově.

Kurz běží již několikátý semestr a je zde poměrně stálý kolektiv. Určitě vítáme nové přírůstky, ale nejlépe tanečnice a tanečníky, které/kteří již mají s latinskoamerickými tanci zkušenost. V rámci kurzu se věnujeme choreografii, technice a feelingu. Na konci semestru se vystupuje s naučenou choreografií, vystoupení však není povinné.

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora