Centrum Tance logo
Začíná 17. 07. 2020
Latina

Latina

(NP67764, festivaly, začátek: 17. 7. 2020, konec: 17. 7. 2020)

Tančete s Natálií Otáhalovou, finalistkou poslední řady taneční soutěže Star Dance. Dance with Natálie Otáhalová, well-known and famous dancer from the “Star Dance” competition.

pátek 17. 07. | 16:00
90 minut

Natálie Otáhalová
Natálie Otáhalová

390
(16 EUR)

Latina O kurzu

Tančete s Natálií Otáhalovou, finalistkou poslední řady taneční soutěže Star Dance.

Dance with Natálie Otáhalová, well-known and famous dancer from the “Star Dance” competition.

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Natálie Otáhalová

Natálie Otáhalová

Natálie Otáhalová je známá z poslední řady televizní show Star Dance. Natálie je devítinásobná mistryně v latinsko-amerických, standardních a 10 tancích. Tanci se věnuje od svých pěti let. Reprezentovala ČR na několika zahraničních soutěžích včetně Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Za svůj největší úspěch považuje semifinále na MS v…

Více na profilu lektora