Centrum Tance logo
Začíná 16. 07. 2021
Paso doble

Paso doble

(NP68514, festivaly, začátek: 16. 7. 2021, konec: 16. 7. 2021)

Paso doble. Na povrchu křehká, uvnitř zvíře. Každá žena může mít nespočet tváří. Které naše stránky odhalujeme v pasu doble? Občas jemnost, ale především naši sílu a ostrost. Budeme pracovat s tělem a hlavně s vyjádřením naší vnitřní síly, abychom si zjednaly respekt a vlastní prostor. Tančete s Natálií Otáhalovou, finalistkou… (pokračování níže)

pátek 16. 07. | 16:00
90 minut

Natálie Otáhalová
Natálie Otáhalová

390 Kč
(16 EUR)

Paso doble O kurzu

Paso doble. Na povrchu křehká, uvnitř zvíře. Každá žena může mít nespočet tváří. Které naše stránky odhalujeme v pasu doble? Občas jemnost, ale především naši sílu a ostrost. Budeme pracovat s tělem a hlavně s vyjádřením naší vnitřní síly, abychom si zjednaly respekt a vlastní prostor.

Tančete s Natálií Otáhalovou, finalistkou poslední řady taneční soutěže Star Dance.

Paso Doble. Dance with Natálie Otáhalová, well-known and famous dancer from the “Star Dance” competition.

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Natálie Otáhalová

Natálie Otáhalová

Natálie Otáhalová je známá z poslední řady televizní show Star Dance. Natálie je devítinásobná mistryně v latinsko-amerických, standardních a 10 tancích. Tanci se věnuje od svých pěti let. Reprezentovala ČR na několika zahraničních soutěžích včetně Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Za svůj největší úspěch považuje semifinále na MS v…

Více na profilu lektora