Centrum Tance logo
Začíná 23. 07. 2022
Letní samba

Letní samba

(NP68523, festivaly, začátek: 23. 7. 2022, konec: 23. 7. 2022)

S Natálií Otáhalovou, s finalistkou poslední řady Star Dance, se můžete těšit na letní energický tanec samba! Jak sama říká: "Rozpohybujeme celé tělo a pohrajeme si hlavně s naší ženskostí. Prostřednictvím latinsko-amerického tance samba vyjádříme, co se v nás skrývá." Dance with Natálie Otáhalová, well-known and famous dancer… (pokračování níže)

sobota 23. 07. | 14:30
90 minut

Natálie Otáhalová
Natálie Otáhalová

490 Kč
(21 EUR)

Letní samba O kurzu

S Natálií Otáhalovou, s finalistkou poslední řady Star Dance, se můžete těšit na letní energický tanec samba! Jak sama říká: "Rozpohybujeme celé tělo a pohrajeme si hlavně s naší ženskostí. Prostřednictvím latinsko-amerického tance samba vyjádříme, co se v nás skrývá."

Dance with Natálie Otáhalová, well-known and famous dancer from “Star Dance” TV Show series, and enjoy her summer energy and hot samba dance workshop! She says: "We get moving the full body and playing with our femininity. Let’s express ourself through the Latin American samba dance!”

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Natálie Otáhalová

Natálie Otáhalová

Natálie Otáhalová je známá jako finalistka televizní show Star Dance. Natálie je devítinásobná mistryně v latinsko-amerických, standardních a 10 tancích. Tanci se věnuje od svých pěti let. Reprezentovala ČR na několika zahraničních soutěžích včetně Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Za svůj největší úspěch považuje semifinále na MS v…

Více na profilu lektora