Centrum Tance logo
Začíná 12. 08. 2020
Latin dance pro pokročilé: rumba sólo

Latin dance pro pokročilé: rumba sólo

(NP69225, otevřená lekce, začátek: 12. 8. 2020, konec: 12. 8. 2020)

Pokud tančíte už v řádu let nebo třeba i jen jeden rok ale velmi intenzivně. Pokud znáte kroky jako bota fogo, posuvné dveře, vějíř apod., tak se stavte a rozšíříme váš pohybový slovník o nové variace i o nové technické poznatky. Nebo to možná nové nebude, ale znáte to, opakování matka moudrosti. ;) V tomto týdnu můžete… (pokračování níže)

středa 12. 08. | 18:00
60 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková

200 Kč

Kapacita tohoto kurzu
je již naplněna. Můžete se však
přihlásit jako náhradník.
Přihlásit / registrovat

Latin dance pro pokročilé: rumba sólo O kurzu

Pokud tančíte už v řádu let nebo třeba i jen jeden rok ale velmi intenzivně. Pokud znáte kroky jako bota fogo, posuvné dveře, vějíř apod., tak se stavte a rozšíříme váš pohybový slovník o nové variace i o nové technické poznatky. Nebo to možná nové nebude, ale znáte to, opakování matka moudrosti. ;)

V tomto týdnu můžete postupně navštívit lekce latin dance sólo pro pokročilé a zdokonalit se tancích samba, cha-cha, rumba, paso doble a jive. 

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora