Centrum Tance logo
Začíná 02. 09. 2020
Latin dance sólo

Latin dance sólo

(NP69303, otevřená lekce, začátek: 2. 9. 2020, konec: 2. 9. 2020)

Techniky není nikdy dost a právě technika je to, co posouvá náš tanec neustále kupředu a zlepšuje celkovou mechaniku a koordinaci pohybu, i když to není vždy patrné ihned, že? :) Tento týden si na lekcích osvojíme techniku latinskoamerických tanců: Pondělí - samba Úterý - cha-cha Středa - rumba Čtvrtek - jive Pátek - paso doble

středa 02. 09. | 18:30
60 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková

200 Kč

Latin dance sólo O kurzu

Techniky není nikdy dost a právě technika je to, co posouvá náš tanec neustále kupředu a zlepšuje celkovou mechaniku a koordinaci pohybu, i když to není vždy patrné ihned, že? :)

Tento týden si na lekcích osvojíme techniku latinskoamerických tanců:

  • Pondělí - samba
  • Úterý - cha-cha
  • Středa - rumba
  • Čtvrtek - jive
  • Pátek - paso doble

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora