Centrum Tance logo
Začíná 06. 09. 2020
Tango se židlí

Tango se židlí

(NP69314, seminář, začátek: 6. 9. 2020, konec: 6. 9. 2020)

Jestli nevíte, co s volnou nedělí, tak mám pro vos určitě jeden zaručený tip. Sejdeme se na semináři Tanga se židlí? Užijeme si společných 90 minut v tangovém rytmu? Těšte se na choreografii, v níž si ukážeme nové i staré variace, prozradíme si něco k technice a vedle toho se budeme snažit nezapomenout na krásný adekvátní výraz.… (pokračování níže)

neděle 06. 09. | 14:30
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková

290 Kč

Tango se židlí O kurzu

Jestli nevíte, co s volnou nedělí, tak mám pro vos určitě jeden zaručený tip. Sejdeme se na semináři Tanga se židlí? Užijeme si společných 90 minut v tangovém rytmu? Těšte se na choreografii, v níž si ukážeme nové i staré variace, prozradíme si něco k technice a vedle toho se budeme snažit nezapomenout na krásný adekvátní výraz. Moc se na vás těší Nikol.

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora