Centrum Tance logo
Začíná 06. 09. 2020
Nábor do tanečních skupin Nikol Mikeskové

Nábor do tanečních skupin Nikol Mikeskové

(NP69319, nábor, začátek: 6. 9. 2020, konec: 6. 9. 2020)

Nábor do mých tanečních skupin Kroksemkroktam, Pojď blíž, SP Ležérní mršky a Las Bravas Konkurz zahájíme společnou choreografií. Lekci povedu já a budu jen sledovat, jak zvládáte jednotlivé pasáže. Poté budou následovat krátké individuální rozhovory během nichž se dohodneme na případné budoucí spolupráci. Mé skupiny fungují v… (pokračování níže)

neděle 06. 09. | 10:00
120 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková

0 Kč

Nábor do tanečních skupin Nikol Mikeskové O kurzu

Nábor do mých tanečních skupin Kroksemkroktam, Pojď blíž, SP Ležérní mršky a Las Bravas

Konkurz zahájíme společnou choreografií. Lekci povedu já a budu jen sledovat, jak zvládáte jednotlivé pasáže. Poté budou následovat krátké individuální rozhovory během nichž se dohodneme na případné budoucí spolupráci.

Mé skupiny fungují v Centru Tance již dlouho (Kroksemkroktam zhruba 11 let), nejmladší je nejspíš Las Bravas fungující asi 7 let. Dvě skupiny se specializují na lady latin dance a dvě na flirt dance. Všechny skupiny mají videa na youtube, takže se můžete podívat a nastudovat si případně, co od případného tance s námi očekávat. Chodíme vystupovat a občas i soutěžit, ale klíčová je pro nás všude dobrá parta a radost z tance. :)

Těším se na případné zájemkyně, doufám, že uvidím hodně nových tváří. :)

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora