Centrum Tance logo
Začíná 04. 08. 2020
Latin dance: jive sólo

Latin dance: jive sólo

(NP69350, seminář, začátek: 4. 8. 2020, konec: 4. 8. 2020)

Na semináři si vysvětlíme a společně se naučíme základní kroky latinskoamerického tance jive.  Tento týden od pondělí do středy se postupně na seminářích budeme věnovat třem latinskoamerickým tancům. Postupně se můžete těšit na tance samba, jive, cha-cha. Každý den si osvojíme základní kroky a pár základních principů, co se… (pokračování níže)

úterý 04. 08. | 17:00
90 minut

Julie Rezková
Julie Rezková

290 Kč

Latin dance: jive sólo O kurzu

Na semináři si vysvětlíme a společně se naučíme základní kroky latinskoamerického tance jive. 

Tento týden od pondělí do středy se postupně na seminářích budeme věnovat třem latinskoamerickým tancům. Postupně se můžete těšit na tance samba, jive, cha-cha. Každý den si osvojíme základní kroky a pár základních principů, co se týká techniky. Na konci týdne byste měli zvládat tančit, poznat a tance si užít. :)

Samozřejmě můžete navštívit celou sérii seminářů, anebo si jen vybrat ty tance, které vás zajímají.

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Julie Rezková

Julie Rezková

Tancuji od svých šesti let a nepřestává mě to bavit. Při tanci se cítím svobodně a probouzí to ve mně sebevědomí. Na svých lekcích se zaměřuji na správnou techniku, zábavné choreografie a hlavně ženskost. Jelikož mám zkušenosti z různých stylů tance, tak se to v choreografii může projevit a jsou pestřejší. Mým cílem je ve vás probudit smyslnost,…

Více na profilu lektora