Centrum Tance logo
Latin dance sólo choreografie

Latin dance sólo choreografie

(NP71132, pravidelný kurz, začátek: 14. 9. 2020, konec: 15. 3. 2021)

Každou lekci nás totiž bude čekat úplně nová choreografie! Nebudeme se stále zaměřovat jen na jednotlivé tance jako jsou samba, rumba, cha-cha, paso doble a jive; někdy si vybereme třeba zajímavou hudbu a v té prostřídáme hned několik tanců naráz.  Obtížnost: velmi doporučujeme zvládat základní techniku, protože i když z lekce… (pokračování níže)

pondělí 07. 12. | 19:00
60 minut

Mexo
Mexo
3 390 Kč

2 375 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.

Latin dance sólo choreografie O kurzu

Každou lekci nás totiž bude čekat úplně nová choreografie!

Nebudeme se stále zaměřovat jen na jednotlivé tance jako jsou samba, rumba, cha-cha, paso doble a jive; někdy si vybereme třeba zajímavou hudbu a v té prostřídáme hned několik tanců naráz. 

Obtížnost: velmi doporučujeme zvládat základní techniku, protože i když z lekce nikoho nevyhazujeme, mohou být některé choreografie náročnější. Ale i zde platí: Neuspěje pouze ten, kdo se vzdá.

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Mexo

Mexo

Jako milovník bojových umění, která dělal aktivně 5 let, nechtěl mít s tancem a věcmi okolo nic společného. Přesto v roce 2001 podlehl nátlaku spolužáků a neochotně se zapsal do tanečních. Když taneční kurzy končily, uvědomil si, že mu tanec chybí a v r. 2002 začal tančit v pražském sportovně tanečním klubu, kde se mj. setkal s Eduardem Zubákem,…

Více na profilu lektora