Centrum Tance logo
Začíná 18. 12. 2020
Latin Freestyle

Latin Freestyle

(NP71695, otevřená lekce, začátek: 18. 12. 2020, konec: 18. 12. 2020)

Latin Freestyle je sice disciplína v tancování pro páry, ale my si ji užijeme sólo. Co si může i bezbranný laik představit? Pamatujete si televizní show StarDance? Určitě ano. A jeden večer byl právě freestyle. Jednalo se tedy o tancování, ve kterém tanečníci i netanečníci ukázali kus tance, kus hraní, zapojili fantazii ... dali… (pokračování níže)

pátek 18. 12. | 18:00
60 minut

Petr Florian
Petr Florian

200 Kč

Latin Freestyle O kurzu

Latin Freestyle je sice disciplína v tancování pro páry, ale my si ji užijeme sólo. Co si může i bezbranný laik představit? Pamatujete si televizní show StarDance? Určitě ano. A jeden večer byl právě freestyle. Jednalo se tedy o tancování, ve kterém tanečníci i netanečníci ukázali kus tance, kus hraní, zapojili fantazii ... dali do toho pořádný kus sami sebe.

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Petr Florian

Petr Florian

Motto: „Dancing is just discovery, discovery, discovery.“ (Martha Graham) Moje taneční “historie” má dvě hlavní části – první kdysi před mnoha lety, kdy jsem tancoval v Brně v tanečním divadle Mimi Fortunae a potom v souboru Basta. Dělali jsme představení na historická témata a scénický nebo výrazový tanec nebo contemporary, na názvu asi nezáleží…

Více na profilu lektora