Centrum Tance logo
Začíná 19. 07. 2021
Rumba s Natálií

Rumba s Natálií

(NP74080, festivaly, začátek: 19. 7. 2021, konec: 19. 7. 2021)

Tanec o emocích, kde se potkávají něžné i ostřejší chvíle. Žena nemusí být stále jen silná, ale může ukázat i svou křehkou stránku. Jak ukázat v tanci své ženství? Jak odprezentovat naše křivky, které máme všechny nádherné? Jak pracovat při tanci s našimi tvary, které si rozhodně zaslouží rozvlnění, romantiku a něhu? Cena do 10… (pokračování níže)

pondělí 19. 07. | 17:00
90 minut

Natálie Otáhalová
Natálie Otáhalová

390 Kč

Rumba s Natálií O kurzu

Tanec o emocích, kde se potkávají něžné i ostřejší chvíle. Žena nemusí být stále jen silná, ale může ukázat i svou křehkou stránku. Jak ukázat v tanci své ženství? Jak odprezentovat naše křivky, které máme všechny nádherné? Jak pracovat při tanci s našimi tvary, které si rozhodně zaslouží rozvlnění, romantiku a něhu? Cena do 10.7. 390,- od 11.7. 450,-

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Natálie Otáhalová

Natálie Otáhalová

Natálie Otáhalová je známá z poslední řady televizní show Star Dance. Natálie je devítinásobná mistryně v latinsko-amerických, standardních a 10 tancích. Tanci se věnuje od svých pěti let. Reprezentovala ČR na několika zahraničních soutěžích včetně Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Za svůj největší úspěch považuje semifinále na MS v…

Více na profilu lektora