Centrum Tance logo
Začíná 15. 07. 2021
Jive

Jive

(NP74083, festivaly, začátek: 15. 7. 2021, konec: 15. 7. 2021)

Proč je z jivu tolik lidí vyplašených? Že je náročný? Že po něm bolí nohy? Že je problém ho udýchat a vydržet? Ale jděte....teda jako, máte určitě pravdu, ale to všechno je pouze o tréninku a způsobu náhledu. Budeme jivovat, budeme swingovat, budeme tančit a ukážeme si, jak může být taková taneční jivová vazba poskládaná, aby… (pokračování níže)

čtvrtek 15. 07. | 18:30
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková

290 Kč

Jive O kurzu

Proč je z jivu tolik lidí vyplašených? Že je náročný? Že po něm bolí nohy? Že je problém ho udýchat a vydržet? Ale jděte....teda jako, máte určitě pravdu, ale to všechno je pouze o tréninku a způsobu náhledu. Budeme jivovat, budeme swingovat, budeme tančit a ukážeme si, jak může být taková taneční jivová vazba poskládaná, aby byla efektní, rychlá a dynamická, ale zároveň hravá a veselá. Slibuji, že ani nepostřehnete, že už hodinku a půl děláme jive a odejdete nabité a možná, MOŽNÁ trošku zpocené. :) Ale s úsměvem na rtech, tak bez obav.

Zvýhodněná cena do 10.7. 290,- (od 11.7. 350,-)

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora