Centrum Tance logo
Začíná 23. 06. 2021
Las Bravas - 236. epizoda

Las Bravas - 236. epizoda

(NP74111, pravidelný kurz, začátek: 23. 6. 2021, konec: 23. 6. 2021)

Las Bravas v závěrečné předprázdninové epizodě se naposledy potkají v tanečních šatičkách a botkách v sále se starými okny, kam vítr zafouká a slunce zapaří, když se zadaří.  Dají si truchlivé sbohem? Ne, dají si parádní opáčko svých choreografií a budou se těšit na to, že až se potkají příště ve stejném sále, už bude provedena… (pokračování níže)

středa 23. 06. | 17:30
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková

250 Kč

Las Bravas - 236. epizoda O kurzu

Las Bravas v závěrečné předprázdninové epizodě se naposledy potkají v tanečních šatičkách a botkách v sále se starými okny, kam vítr zafouká a slunce zapaří, když se zadaří. 

Dají si truchlivé sbohem? Ne, dají si parádní opáčko svých choreografií a budou se těšit na to, že až se potkají příště ve stejném sále, už bude provedena výměna starých oken za nová a vítr sem nezafouká a slunce bude pouze laskat svými paprsky obličeje zářících úsměvů této party skvělých děvčat.

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora