Centrum Tance logo
Párové společenské tance: začátečníci a výše

Párové společenské tance: začátečníci a výše

(NP74829, pravidelný kurz, začátek: 16. 9. 2021, konec: 16. 12. 2021)

Chcete se naučit základy 8 společenských tanců? Waltz, tango, valčík, quickstep, samba, cha cha, rumba a jive? Tak se stavte na našem kurzu pro úplné začátečníky nebo i pro věčné začátečníky, jste moc vítáni. Vždy si na jedné lekci projdeme základní kroky, na druhé lekci zopakujeme a jedeme dále, po absolvování tohoto kurzu… (pokračování níže)

čtvrtek 30. 09. | 19:30
60 minut

Nikol Mikesková Petr Florian
Nikol Mikesková, Petr Florian
2 390 Kč

2 049 Kč

Párové společenské tance: začátečníci a výše O kurzu

Chcete se naučit základy 8 společenských tanců? Waltz, tango, valčík, quickstep, samba, cha cha, rumba a jive? Tak se stavte na našem kurzu pro úplné začátečníky nebo i pro věčné začátečníky, jste moc vítáni. Vždy si na jedné lekci projdeme základní kroky, na druhé lekci zopakujeme a jedeme dále, po absolvování tohoto kurzu byste se v základech měli být schopni zorientovat a na plese si určitě hezky zatančíte. Těší se na vás Nikol a Petr

Párové společenské tance

Zdokonalte se v umění společenského tance, vypilujte techniku, naučte se nové kroky a variace. 
Kurz se věnuje latinskoamerickým i standardním tancům.

Naučíme se tance jako chacha, rumba, jive, waltz, tango, quickstep, valčík, polka, samba, blues a třeba i další.

INFORMACE: Cena kurzu je za 1 osobu! Tanečnice a tanečník, kteří tvoří pár, se přihlašují každý sám za sebe.

Become the king of the dance floor, learn and improve your social dance skills, improve your dance leadership techniques, learn new footwork and variations.
The course will be devoted to Latin-American and standard dances: cha-cha,rumba,jive waltz,tango,quickstep,waltz, polka, samba, blues and some others.

Information: Course price is for one person! Male and female dancers are enrolled separately.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Pro tanečnice: Doporučujeme  pohodlné oblečení (sukni, šaty, delší top+ legíny, apod.), měkké a pohodlné botky bez podpatku nebo s nízkým podpatkem. Boty jen nesmí zanechávat stopy na podlaze.
Pro tanečníky: Doporučujeme pohodlné kalhoty, tričko / košile a pohodlné společenské boty. Boty jen nesmí zanechávat stopy na podlaze.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora
Petr Florian

Petr Florian

Motto: „Dancing is just discovery, discovery, discovery.“ (Martha Graham) Moje taneční “historie” má dvě hlavní části – první kdysi před mnoha lety, kdy jsem tancoval v Brně v tanečním divadle Mimi Fortunae a potom v souboru Basta. Dělali jsme představení na historická témata a scénický nebo výrazový tanec nebo contemporary, na názvu asi nezáleží…

Více na profilu lektora