Centrum Tance logo
Začíná 27. 10. 2021
Latin dance sólo

Latin dance sólo

(NP76087, otevřená lekce, začátek: 27. 10. 2021, konec: 27. 10. 2021)

Chcete se naučit základy latinsko-amerických tanců, ale váš partner se odmítá přidat? No tak ho nechte doma a přijďte mezi príma lidi, kteří budou sdíelt vaše nadšení a zájem. Těšte se na tance samba, cha cha, rumba, paso doble a jive. Učit se budeme kroky i taneční techniku, časem choreografie a kdo vydrží, tak je možnost i… (pokračování níže)

středa 27. 10. | 16:30
60 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková

200 Kč

Latin dance sólo O kurzu

Chcete se naučit základy latinsko-amerických tanců, ale váš partner se odmítá přidat? No tak ho nechte doma a přijďte mezi príma lidi, kteří budou sdíelt vaše nadšení a zájem. Těšte se na tance samba, cha cha, rumba, paso doble a jive. Učit se budeme kroky i taneční techniku, časem choreografie a kdo vydrží, tak je možnost i vystupovat a soutěžit (to probereme případně na lekci), hlavně ale budeme tančit pro radost. Všichni bez ohledu na pokročilost a ambice jste vítáni.

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora