Centrum Tance logo
Latin dance sólo: pokročilí

Latin dance sólo: pokročilí

(NP76806, pravidelný kurz, začátek: 7. 1. 2022, konec: 1. 4. 2022)

Skupina na pátečním kurzu latiny je už poměrně ustálená, ale nové odvážné tváře jsou vítány. Kurz bude fungovat nyní již čtvrtým rokem, takže určitě není vhodný pro začátečníky a začátečnice, pro představu se můžete podívat na video z našeho posledního vystoupení. V následujícím semestru nás čeká choreografie na italské písně s… (pokračování níže)

pátek 28. 01. | 16:00
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
4 190 Kč

3 224 Kč

Latin dance sólo: pokročilí O kurzu

Skupina na pátečním kurzu latiny je už poměrně ustálená, ale nové odvážné tváře jsou vítány. Kurz bude fungovat nyní již čtvrtým rokem, takže určitě není vhodný pro začátečníky a začátečnice, pro představu se můžete podívat na video z našeho posledního vystoupení. V následujícím semestru nás čeká choreografie na italské písně s názvem Viva Italia. S choreografií jsme začaly už na jaře během karantény, ale nemusíte se bát, vše budeme postupně opakovat, ladit, pilovat, takže kroky je určitě možné dohnat a případně máme i výuková videa. V kurzu pilujeme choreografii, v níž se učíme nové kroky a ladíme technické poznatky. K tomu je samozřejmě potřeba i výraz a prožitek. Během semestru jsou naplánovaná vystoupení, která nejsou povinná, ale i na nich nové členky a členy vítáme. Na všechny známé a případně i nové tváře se už teď moc těším. Nikol

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora