Centrum Tance logo
Latin dance sólo

Latin dance sólo

(NP78012, otevřený kurz, začátek: 13. 9. 2022, konec: 7. 2. 2023)

Latin pop dance je hodina plná energie a rytmických pohybů s latinskoamerickými prvky z různých tanců (cha-cha, rumba, jive, samba, salsa, paso doble...) na moderní populární hudbu. Je určená především dívkám a ženám, které se chtějí zbavit celodenního stresu. Při latinských tancích se zapojuje, zpevňuje i protahuje celé tělo … (pokračování níže)

úterý 27. 09. | 17:00
60 minut

Petr Florian
Petr Florian
4 595 Kč

4 158 Kč

Latin dance sólo O kurzu

Latin pop dance je hodina plná energie a rytmických pohybů s latinskoamerickými prvky z různých tanců (cha-cha, rumba, jive, samba, salsa, paso doble...) na moderní populární hudbu. Je určená především dívkám a ženám, které se chtějí zbavit celodenního stresu. Při latinských tancích se zapojuje, zpevňuje i protahuje celé tělo (nohy, střed těla i paže), a proto při pravidelném tréninku dopomůže latin pop dance k vysnívané postavě. Taneční hodina Latin pop dance není párová a tím vás ušetří starostí s hledáním a přesvědčováním partnera k prvnímu tanečnímu kroku.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Petr Florian

Petr Florian

S Petrem se můžete seznámit prostřednictvím videomedailonku a rozhovoru. Motto: „Dancing is just discovery, discovery, discovery.“ (Martha Graham) Moje taneční “historie” má dvě hlavní části – první kdysi před mnoha lety, kdy jsem tancoval v Brně v tanečním divadle Mimi Fortunae a potom v souboru Basta. Dělali jsme představení na historická…

Více na profilu lektora