<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Mami-mimi-orient

Katka Derouet
Katka Derouet

1 940

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Mami-mimi-orient

O kurzu

Přijďte a užijte si společné taneční chvilky se svým miminkem!

Kurz orientálního tance pro maminky s dětmi v šátku, nosítku nebo jen se tak plazící či pobíhající. :)

V kurzu budeme tančit, posilovat svalstvo po porodu a sdílet mateřská témata.

Lekce jsou vhodné pro maminky s miminky od 3 měsíců.

S sebou si prosíme přineste šátek či nosítko a vše nezbytné pro miminko (přebalovací podložka, plenky, příp. deka), na sebe pohodlné oblečení (sukně, legíny, tričko,..)

Na tančenou se těší Katka a Evička.

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě.  Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 14 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Itálie, Indie, Srbsko, Čína, Singapur…). Získala významná ocenění…

Více na profilu lektora