<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Orientální tanec: Pokročilí

Orientální tanec: Pokročilí

(OB58654, pravidelná výuka, začátek: 20. 2. 2019, konec: 26. 6. 2019)

Pokud se k nám hlásíte nově, přijďte prosíme až na druhou lekci. Na první lekci budeme ještě trénovat choreografii z předchozího kurzu (před vystoupením). Děkujeme za pochopení.

středa 19. 06. | 18:30
90 minut

Katka Derouet
Katka Derouet
3 420 Kč

360

Orientální tanec: Pokročilí

O kurzu

Pokud se k nám hlásíte nově, přijďte prosíme až na druhou lekci.
Na první lekci budeme ještě trénovat choreografii z předchozího kurzu (před vystoupením). Děkujeme za pochopení.

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě.  Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 14 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Itálie, Indie, Srbsko, Čína, Singapur…). Získala významná ocenění…

Více na profilu lektora