<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Tanec se svíčkami

Milena Vyparinová
Milena Vyparinová

390

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Tanec se svíčkami

O kurzu

Opět tu máme vánoční čas! Přijďte si odpočinout od vánočního shonu a naladit se na čas vánoční, čas klidu a pohody. 
Naučíte se techniku tance se svíčkami a novou choreografii na krásnou vánoční skladbu. Na závěr si vyzkoušíte efektní prvky se svíčkami ve skupině. Toto vše se bude odehrávat v příjemném prostředí tanečního sálu s vůní svíček, čaje a cukroví ;-) Zkrátka pohoda a odpočinek s tancem.

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Milena Vyparinová

Milena Vyparinová

Jak jsem se dostala k orientálnímu tanci? Od dětství jsem postupně vystřídala různé styly tanců: moderní, výrazový, balet, gymnastiku, aerobic a nejdéle (10 let) společenský, který jsem tančila s manželem. Po druhém porodu jsem se chtěla vrátit ke společenskému tanci, ale manžel má časově náročnou práci. S kamarádkou jsme se rozhodly vyzkoušet…

Více na profilu lektora