<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 31. 03. 2019
Queen of Baladi/Královna Baladi

event neděle 31. 03. | 13:00
120 minut

Kristina Derkach
Kristina Derkach

790

Queen of Baladi/Královna Baladi

O kurzu

Baladi je pro Kristinu srdeční záležitost a v jejím podání je to neuvěřitelná energie, ženskost a smysl pro hudbu. Na semináři se naučíte choreografii ve stylu Baladi Acordeon. Přijďte a přidejte si do svého repertoáru něco navíc, protože tato tanečnice vám vdechne další smysl pro Baladi. 

Zapojte se s námi do akce Come Together 29. - 31. 3. 2019!

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Kristina Derkach

Kristina Derkach

Kristina Derkach (Ukrajina/Egypt) Choreografka a ve světě velmi žádaná unikátní tanečnice s jedinečným stylem. Je hlavou taneční školy "Amal" na Ukrajině a organizuje také jeden z ukrajinských festivalů Al Hayat Festival v Kijevě. V minulosti vyhrála velké mezinárodní soutěže v celé Evropě, Asii a také v Egyptě, kde v současné době pracuje.…

Více na profilu lektora