<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 30. 03. 2019
Hedvábný závoj

event sobota 30. 03. | 10:00
120 minut

Mateja Mikulan
Mateja Mikulan

590

Hedvábný závoj

O kurzu

Co si představíte pod pojmem vzduch? Přemýšlíš o létání, svobodě a prostoru...nebo je tu něco jiného? 

Proplujeme prostorem kolem nás s hedvábnými závoji. Budeme se cítit svobodně a lehce jako peří. Zatančíme si Muwashahat kombinace a vymaníme se z běžné rutiny a prozkoumáme nové možnosti pohybu. 

Zapojte se s námi do akce Come Together 29. - 31. 3. 2019!

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Mateja Mikulan

Mateja Mikulan

Mateja Mikulan (Slovinsko) pochází z kreativní rodiny, která jí dala skvělé zázemí a povzbudila ji natolik, že je také jednou z tvůrčích duší, neboť ji pohltilo umění taneční. Orientální tanec jí byl představen tetou, a to v roce 2003, které Mateje nabídla, aby se k ní připojila k navštěvování tanečního kurzu. Již po pár lekcích si uvědomila, že…

Více na profilu lektora