<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 30. 03. 2019
Tahitský tanec

event sobota 30. 03. | 10:00
90 minut

Latifah
Latifah

290

Tahitský tanec

O kurzu

Objevte s Latifah kouzlo tance Ori Tahiti, tance z daleké Polynézie, který je nejen skvělým kardio tréninkem, ale také budete mít pocit, že jste na Tahiti !

Sdílejme společně příběh, který je za tancem, jeho rytmem a za smyslem jeho půvabných gest.

Tento tanec je navíc vynikajícím kardio tréninkem, který vám skvěle rozhýbe boky, zpevní svaly v těle, hlavně oblast zad, hýždí a nohou.

Workshop je pro všechny pokročilosti.

Zapojte se s námi do akce Come Together 29. - 31. 3. 2019!

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Latifah

Latifah

Latifah je orientální tanečnice, lektorka a choreografka, která se tanci věnuje na profesionální úrovni. Vystupuje po celé ČR i v zahraničí, se svou skupinou Shaharazad získala mnoho ocenění na mezinárodních soutěžích. Vystupovala na světové orientální show Bellydance Evolution a každým rokem pořádá v Ostravě jedinečnou LATIFAH SHOW. Vyzkoušela…

Více na profilu lektora