<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Mami-mimi-orient

event čtvrtek 25. 04. | 10:00
90 minut

Katka Derouet
Katka Derouet
1 550 Kč

1 065

Mami-mimi-orient

O kurzu

Rády byste tančily, ale nemáte hlídání pro své děti? Přiveďte je s sebou! :)

Minikurz (7 tanečních lekcí v délce 90 min.) orientálního tance pro maminky s dětmi (od cca 9 měsíců do předškolního věku) v šátku, v nosítku nebo "jentak". Cena za lekci obsahuje i pomocnou paní na hlídání, která je s námi přímo v lekci.

Jak tento kurz probíhá?

Úvod hodiny je věnovaný společnému přivítání, rozehřátí a po zahajovací „mami-mimi“ básničce jdeme tančit. Začínáme taneční technikou orientálního tance, na kterou navazují kombinace, případně ucelenější choreografie či zapojení různých tanečních rekvizit. Během hodiny se věnujeme i našim nejmenším, tvoříme a učíme se různé říkanky a písničky. Po hodině se ještě společně protáhneme a samozřejmě vždy je čas na popovídání a sdílení nejrůznějších zážitků a maminkovských témat. A protože miminka nemají žádný „čudlík“, kterým byste mohly nastavit jejich aktuální náladu, tak vězte, že během hodiny můžete kdykoliv bez stresu své dítko nakrmit, nakojit, přebalit či se s ním pohoupat na míči. Nejdůležitější je, abyste se cítily dobře a hodinu si užily. Pro starší děti je k dispozici pomocná paní na hlídání.  

Kurz vede sympatická, usměvavá a úspěšná tanečnice Katka Derouet, která vyučuje orientální tanec více než 17 let. Maminkám z kurzu se věnuje i mimo taneční lekce, pořádá různé taneční aktivity a snaží se, aby maminky a miminka na toto období vzpomínala s láskou a nadšením. Proto neváhejte a přidejte se k nám!

S sebou si prosíme přineste šátek či nosítko (není podmínkou) a vše nezbytné pro vaše dítě (přebalovací podložka, plenky, příp. deka), na sebe pohodlné oblečení (sukně, legíny, tričko,..)
Na tančenou se těší Katka a Evička.

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě.  Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 14 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Itálie, Indie, Srbsko, Čína, Singapur…). Získala významná ocenění…

Více na profilu lektora