Centrum Tance logo
Raks Sultana

Raks Sultana

(OB76974, taneční skupina, začátek: 11. 4. 2022, konec: 27. 6. 2022)

Tréninkový kurz pro členky taneční skupiny Raks Sultana se koná každý týden v pondělí v délce 120 minut! Taneční skupina Raks Sultana (Raks = tanec, Sultana = královna) vznikla v roce 2008 pod křídly Centra Tance. U zrodu stála lektorka Šárka Martináková, která má za sebou mnohaleté zkušenosti a také ocenění z mezinárodních… (pokračování níže)

pondělí 30. 05. | 18:00
120 minut

Šárka Martináková
Šárka Martináková
2 740 Kč

1 246 Kč

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Raks Sultana O kurzu

Tréninkový kurz pro členky taneční skupiny Raks Sultana se koná každý týden v pondělí v délce 120 minut! Taneční skupina Raks Sultana (Raks = tanec, Sultana = královna) vznikla v roce 2008 pod křídly Centra Tance. U zrodu stála lektorka Šárka Martináková, která má za sebou mnohaleté zkušenosti a také ocenění z mezinárodních soutěží. V průběhu dalších let se skupina pod Šárčiným vedením vypracovala a vydala na dráhu soutěží a vystoupení na profesionální úrovni. 
Skupina získala celou řadu ocenění na české i zahraniční scéně (1. a 2. místo na mezinárodním festivalu Let´s Dance v Praze, 2. místo v soutěži na mezinárodním festivalu Liptov na Slovensku, atd.)
Ukázková videa: Video 1video 2video 3video 4

Raks Sultana se věnuje orientálnímu tanci v egyptském stylu a také jeho fúzím. Jejím cílem je prezentovat krásu a přirozenost orientálního tance.

Zasvětím vás do tajů krásného orientálního (břišního) tance, který přináší ženám potěšení a pozitivně ovlivňuje naše fyzické zdraví, psychickou rovnováhu a pozvedne vaše sebevědomí.

V tanečních lekcích se seznámíte se základními prvky, ladnými pohyby rukou a naučíte se správné držení těla. To vše spojíme v různé kombinace. Nebudete věřit, co vaše tělo dokáže.

Tanec je vhodný pro ženy všech věkových kategorií.

Důležité

Na Václavské NENÍ možné zaplatit kurz na místě. Prosíme tedy o zaplacení předem bankovním převodem, z měšce, popř. je možné zaplatit v hotovosti na naší recepci v Horní 32, Brno-střed.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Šárka Martináková

Šárka Martináková

V Centru Tance působím již mnoho let a vyučuji orientální tanec, flirt dance. Jsem veselý člověk a čas, který strávíte na hodinách tance vám přinese spoustu radosti a smíchu. Proto neseďte doma a přijďte si užít zábavu a najít si nové přátele. Se Šárkou Martinákovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Dosažené vzdělání,…

Více na profilu lektora