Centrum Tance logo
Intenzivní orient drill

Intenzivní orient drill

(OB77601, pravidelný kurz, začátek: 5. 4. 2022, konec: 28. 6. 2022)

Lekce budou rozděleny do čtyřech částí. Protažení se zahřátím, pak se naučíme 4 krátké kombinace, které budeme drillovat a na závěr se protáhneme. Zaměříme se na různé shimmy, kombinace prvků, pánve, paží a hrudníku. Nebudete věřit, co vaše tělo dokáže. Důležité:  Na Václavské NENÍ možné zaplatit kurz na místě. Prosíme tedy o… (pokračování níže)

úterý 28. 06. | 19:00
60 minut

Milena Vyparinová
Milena Vyparinová
1 890 Kč

146 Kč


Prodej jednotlivých lekcí BETA

Intenzivní orient drill O kurzu

Lekce budou rozděleny do čtyřech částí. Protažení se zahřátím, pak se naučíme 4 krátké kombinace, které budeme drillovat a na závěr se protáhneme. Zaměříme se na různé shimmy, kombinace prvků, pánve, paží a hrudníku. Nebudete věřit, co vaše tělo dokáže.

Důležité

Na Václavské NENÍ možné zaplatit kurz na místě. Prosíme tedy o zaplacení předem bankovním převodem, z měšce, popř. je možné zaplatit v hotovosti na naší recepci v Horní 32, Brno-střed.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Milena Vyparinová

Milena Vyparinová

Jak jsem se dostala k orientálnímu tanci? Od dětství jsem postupně vystřídala různé styly tanců: moderní, výrazový, balet, gymnastiku, aerobic a nejdéle (10 let) společenský tance. Jednou jsme se s kamarádkou rozhodly vyzkoušet orientální tanec. Postupně se mi dostal pod kůži a zůstala jsem u něj až doteď. Proč jsem si zvolila zrovna orientální…

Více na profilu lektora