Centrum Tance logo
Orientální tanec + Závoj

Orientální tanec + Závoj

(OB77602, pravidelný kurz, začátek: 5. 4. 2022, konec: 28. 6. 2022)

Na tomto kurzu vás zasvětím do tajů krásného orientálního (břišního) tance. Seznámíte se základními prvky, ladnými pohyby rukou a naučíte se správné držení těla.  Naučíte se základy a různé kombinace s velmi oblíbenou rekvizitou "závojem". Tato rekvizita má bohatou historii a v arabském světě bývá jako součást oděvu. V taneční… (pokračování níže)

úterý 28. 06. | 20:00
60 minut

Milena Vyparinová
Milena Vyparinová
1 890 Kč

146 Kč


Prodej jednotlivých lekcí BETA

Orientální tanec + Závoj O kurzu

Na tomto kurzu vás zasvětím do tajů krásného orientálního (břišního) tance. Seznámíte se základními prvky, ladnými pohyby rukou a naučíte se správné držení těla. 

Naučíte se základy a různé kombinace s velmi oblíbenou rekvizitou "závojem". Tato rekvizita má bohatou historii a v arabském světě bývá jako součást oděvu. V taneční podobě se se závojem různě točí, přehazuje a vytvářejí se plynulé pohyby. 

Důležité

Na Václavské NENÍ možné zaplatit kurz na místě. Prosíme tedy o zaplacení předem bankovním převodem, z měšce, popř. je možné zaplatit v hotovosti na naší recepci v Horní 32, Brno-střed.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Milena Vyparinová

Milena Vyparinová

Jak jsem se dostala k orientálnímu tanci? Od dětství jsem postupně vystřídala různé styly tanců: moderní, výrazový, balet, gymnastiku, aerobic a nejdéle (10 let) společenský tance. Jednou jsme se s kamarádkou rozhodly vyzkoušet orientální tanec. Postupně se mi dostal pod kůži a zůstala jsem u něj až doteď. Proč jsem si zvolila zrovna orientální…

Více na profilu lektora