Centrum Tance logo
Začíná 09. 08. 2022
Hedvábné vějíře (Fan Veils)

Hedvábné vějíře (Fan Veils)

(OB78653, otevřená lekce, začátek: 9. 8. 2022, konec: 9. 8. 2022)

Na této lekci se naučíme základy a kombinace s "Hedvábnými vějíři", které jsou velmi oblíbenou rekvizitou. Každý vějíř je zakončený hedvábným závojem. Při tomto tanci se využívají kmitavé i plynulé pohyby této nádherné rekvizity. V našem studiu jsou k dispozici na půjčení vějíře s falešným hedvábím. Pokud nevlastníte své,… (pokračování níže)

úterý 09. 08. | 18:00
60 minut

Milena Vyparinová
Milena Vyparinová

150 Kč

Hedvábné vějíře (Fan Veils) O kurzu

Na této lekci se naučíme základy a kombinace s "Hedvábnými vějíři", které jsou velmi oblíbenou rekvizitou. Každý vějíř je zakončený hedvábným závojem. Při tomto tanci se využívají kmitavé i plynulé pohyby této nádherné rekvizity. V našem studiu jsou k dispozici na půjčení vějíře s falešným hedvábím. Pokud nevlastníte své, neváhejte poprosit lektorku o půjčení.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Milena Vyparinová

Milena Vyparinová

Jak jsem se dostala k orientálnímu tanci? Od dětství jsem postupně vystřídala různé styly tanců: moderní, výrazový, balet, gymnastiku, aerobic a nejdéle (10 let) společenský tance. Jednou jsme se s kamarádkou rozhodly vyzkoušet orientální tanec. Postupně se mi dostal pod kůži a zůstala jsem u něj až doteď. Proč jsem si zvolila zrovna orientální…

Více na profilu lektora