Centrum Tance logo
Začíná 16. 08. 2022
Tanec se šavlí

Tanec se šavlí

(OB78654, seminář, začátek: 16. 8. 2022, konec: 16. 8. 2022)

Na této lekci se naučíte jednoduchou, krátkou choreografii "se šavlí". Tanec se šavlí pochází z Turecka a je pro diváky velmi efektní. Při tanci se využívají bojové pózy, výpady, kroky s naznačováním boje a balancování šavle na různých částech těla např. na hlavě, rameni, bocích aj. Důležité je tančit a nedovolit, aby šavle… (pokračování níže)

úterý 16. 08. | 18:00
120 minut

Milena Vyparinová
Milena Vyparinová

290 Kč

Tanec se šavlí O kurzu

Na této lekci se naučíte jednoduchou, krátkou choreografii "se šavlí". Tanec se šavlí pochází z Turecka a je pro diváky velmi efektní. Při tanci se využívají bojové pózy, výpady, kroky s naznačováním boje a balancování šavle na různých částech těla např. na hlavě, rameni, bocích aj. Důležité je tančit a nedovolit, aby šavle spadla. Šavli, v omezeném počtu, je možné si zapůjčit u lektorky. Prosíme kontaktujte naše Centrum pro případnou rezervaci.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Milena Vyparinová

Milena Vyparinová

Jak jsem se dostala k orientálnímu tanci? Od dětství jsem postupně vystřídala různé styly tanců: moderní, výrazový, balet, gymnastiku, aerobic a nejdéle (10 let) společenský tance. Jednou jsme se s kamarádkou rozhodly vyzkoušet orientální tanec. Postupně se mi dostal pod kůži a zůstala jsem u něj až doteď. Proč jsem si zvolila zrovna orientální…

Více na profilu lektora