Centrum Tance logo
Orient Pop a Drum Solo

Orient Pop a Drum Solo

(OB78774, pravidelný kurz, začátek: 13. 9. 2022, konec: 13. 12. 2022)

  Na této lekci se naučíte choreografii "Egyptský Popík s drum sólem". V tomto stylu se čerpá z klasického orientu. Prvky se používají stejné od kroužků, osmiček, twistů, akcentů, shimmy po rozmanité krokové variace. Drum sólo je nejvíce vzrušující tanec, ukazuje co může dokázat ženské tělo. Během bubnového sóla využívá… (pokračování níže)

úterý 04. 10. | 20:00
60 minut

Milena Vyparinová
Milena Vyparinová
2 090 Kč

1 643 Kč

Orient Pop a Drum Solo O kurzu

 

Na této lekci se naučíte choreografii "Egyptský Popík s drum sólem". V tomto stylu se čerpá z klasického orientu. Prvky se používají stejné od kroužků, osmiček, twistů, akcentů, shimmy po rozmanité krokové variace. Drum sólo je nejvíce vzrušující tanec, ukazuje co může dokázat ženské tělo. Během bubnového sóla využívá tanečnice akcenty, třasy, schimmy různými částmi těla, jak hrudníkem, boky, tak břichem... 

Důležité

Na Václavské NENÍ možné zaplatit kurz na místě. Prosíme tedy o zaplacení předem bankovním převodem, z měšce, popř. je možné zaplatit v hotovosti na naší recepci v Horní 32, Brno-střed.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Milena Vyparinová

Milena Vyparinová

Jak jsem se dostala k orientálnímu tanci? Od dětství jsem postupně vystřídala různé styly tanců: moderní, výrazový, balet, gymnastiku, aerobic a nejdéle (10 let) společenský tance. Jednou jsme se s kamarádkou rozhodly vyzkoušet orientální tanec. Postupně se mi dostal pod kůži a zůstala jsem u něj až doteď. Proč jsem si zvolila zrovna orientální…

Více na profilu lektora