Centrum Tance logo
Lyrický moderní orient (3x videolekce) Videolekce

Lyrický moderní orient (3x videolekce)

(OI72756, speciál online (soukromé skupiny), 3 videolekce jsou přístupné do 30. 06. 2022)

Romantické listopadové úterky! Nechte rozproudit své emoce v doprovodu moderní romantické orientální hudby! Taneční technika, emotivní choreografie a zdokonalení tanečního projevu. Nekonečné flow.   KDY? 3 videolekce jsou přístupné do 30. 06. 2022 KDE? Kdekoliv u vás! Díky online připojení za vámi výuka přitančí kamkoliv… (pokračování níže)
Online lekce
Katka Derouet
Katka Derouet

490 Kč
(20 EUR)

Lyrický moderní orient (3x videolekce) O kurzu

Romantické listopadové úterky! Nechte rozproudit své emoce v doprovodu moderní romantické orientální hudby! Taneční technika, emotivní choreografie a zdokonalení tanečního projevu. Nekonečné flow.  

  • KDY? 3 videolekce jsou přístupné do 30. 06. 2022
  • KDE? Kdekoliv u vás! Díky online připojení za vámi výuka přitančí kamkoliv formou živého vysílání. Kurz se koná v uzavřené soukromé FB skupině (přes YT streaming), do které budete zařazeni po přihlášení a řádném zaplacení. Po uhrazení požádejte o přístup do této soukromé FB skupiny. Katka vaši platbu ověří a následně žádost potvrdí.
  • CENA? 490 Kč

Lyrical modern song

Romantic November Tuesdays! Let your emotions flow accompanied by modern romantic oriental music! Dance technique, emotional choreography and expressions. Endless flow.

  • WHEN?  3 lessons
  • WHERE? Anywhere your place. :) Thanks to the online connection, the lessons will flow anywhere via live broadcast to a private FB group (via YT streaming) that you will be added to this FB group after booking and paying.
  • PRICE? 20 Euros
  • Lessons are in Czech and English.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Speciál online (soukromé skupiny)

Soukromá skupina na Facebooku slouží k veškeré komunikaci s lektorem/lektorkou. Videolekce jsou umístěné na Youtube kvůli zachování kvality nahrávky. VÝHODA! Online lekce máte k dispozici po celou dobu trvání kurzu/fungování skupiny. Po úhradě lekce (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink na lekci.
Jednoduchý postup:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
4. požádáte o přístup do skupiny
5. po potvrzení máte vše k dispozici
Přejeme příjemný zážitek.

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora