<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Mýty a fakta orientálního tance (přednáška)

Badriyah
Badriyah

120

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Mýty a fakta orientálního tance (přednáška)

O kurzu

Seminář v rámci Bolly-Orient Kempu 24.-25.11.2012 - "Pod křídly hvězd"

Přednáška na zajímavé téma, která objasňuje mýty a legendy kolující v oblasti orientálního tance a upravuje je na pravou míru. Je mnoho informací, které stále kolují mezi tanečnicemi, přičemž jsou dávno vyvráceny. Přijďte se přesvědčit!

 

Využijte speciální nabídky a kupte si Bolly-Orient Kemp permanentku na 4 semináře za 1390 Kč! Permanentku si můžete objednat ZDE.

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Badriyah

Badriyah

Vzkaz pro klienty Vážené tanečnice, jmenuji se Badriyah a orientální je ve všech směrech mou vášní a životem. Ačkoliv jsem již získala několik ocenění na světových soutěžích (Vicemiss Bellydance of Europe 2011, 3. místo na Belly Dancer of the Universe 2012, 2. místo na Belly Dancer of the Universe 2013,..), tak mne nejvíce naplňuje výuka…

Více na profilu lektora